Haber

Koç ailesinin Fransa ile imtihanı! Hepsi aynı yerde kaza yaptı.

Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koçoğlu Kerim Rahmi Koç,yarıyıl tatili için gittiği Fransa’da Kurçevel Kayak merkezinde bir kaza geçirdi. Kayak yaparken düşerek yaralanan Kerim Rahmi Koç, özel uçakla İstanbul’a getirilerek ailesi için hastaneye kaldırıldı. Muayenelerin ardından Koç’un ameliyat olup olmayacağına karar verilecek.

Kerim Rahmi Koç’babası Courchevel’de geçirdiği kazadan sonra Ali Koçve büyükbaba Rahmi KoçDaha önce de aynı bölgede kayak kazası geçirdiği öğrenildi.

ALİ KOÇ

Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç2016 yılında da bir kayak kazası geçirdi. 2016 yılının Şubat ayında sömestr tatili için tekrar Fransa’daydı. Kurçevel Kayak merkezine giden Ali Koç düşerek omzunu kırdı. kaza sonrası Ali KoçKırık omzuna cerrahi olarak bir çivi yerleştirildi.

Rahmi KOÇ

Koç ailesinde kaza geçiren kişilerden biri Rahmi Koçoldu. Rahmi Koç, 14 Mart 2000ABD’de Titrek kavak Kayak merkezinde geçirdiği kazada kolunu kırdı. Koç, 10 yıl sonra Mart 2010’daFransa’nın iken KurçevelKayak merkezinde geçirdiği bir kayak kazasında uyluk kemiğini kırmıştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu