Haber

79 gündür aranan adamın akıbeti belli oldu! Ailesi sinir krizi geçirdi

Ankara’da yaşayan evli ve iki çocuk babası Hasan Hüseyin Çelik, 15 Kasım 2023’te aracıyla ortadan kayboldu. Çelik’in ailesi de Müge Anlı ile birlikte Tatlı Sert programına başvurarak yardım istedi. 79 gündür aranan Çelik’in öldürüldüğü ortaya çıktı.

BABA ACIYLA YIKILDI

Müge Anlı canlı yayında cinayeti duyururken Çelik’in kızı ve eşi sinir krizi geçirdi. Çelik’in aracını satmaya çalışan şüphelilerden Yasin, cinayeti itiraf ederek, günlerdir kayıp olan adamın Mert isimli kişi tarafından öldürüldüğünü söyledi. Cinayeti işleyen Mert’in daha önce Çelik’in kızıyla nişanlı olduğu iddia edildi. Çelik’in kızı Şerife ise nişan iddiasını kesin bir dille yalanladı. Şerife ile 2 yıldır evli olan Uğur Çiçek ise söylentileri yalanladı.

“YASİN, HASAN’IN 600 BİN TL’LİK PARALARINI SEVGİSİYLE HARCADI VE TATİL ÇIKTI”

Cinayetin ayrıntılarını anlatan Müge Anlı, sözlerine şöyle devam etti: “Görünürde bir araç var ve onu fiyatından ucuza satmaya çalışıyorlar. Yasin’in evinde yapılan aramada Çelik’in telefonu, banka kartları ve silahı ele geçirildi. Hasan Hüseyin’in kimliği de orada bulundu Şüphelilerden Yasin, araç kiralayarak Hüseyin’in telefonunu da yanına aldı. Bu telefonla 3 kez İstanbul’a geldi. Hasan Hüseyin’in hesabında 440 bin TL vardı. Yasin daha sonra çıkardı. 250 bin TL kredi. Toplamda 600 bin TL.” Para harcadı. Yasin bu parayla kız arkadaşına bilgisayar aldı ve onunla tatile çıktı.”

“MERT CEZAEVİNDEN İZİN ALARAK ÇIKARAK CİNAYETİ İŞLEDİ”

Hasan Hüseyin’in telefonundan mobil bankacılığa girip masraflarını yaptı ve babasına para gönderdi. Yasin, Hasan Hüseyin’in telefon ve kartlarının kendisine kuzeni Mert tarafından verildiğini söyledi. Masrafları yapan Yasin, cinayeti işleyen ise Mert’tir. Mert’in daha önce cinayet geçmişi var ve açık cezaevindeydi. İzne ayrıldı, sonra cinayeti işleyip geri döndü. Mert cinayeti işledi ve onu yakarak yok etmek istedi. “Yasin, Hasan Hüseyin’in cansız bedeninin olduğu yeri de gösterdi.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu