Haber

Koçarlı’da Yeni Sosyal Tesis İnşaatı Tamamlandı

Bıyıklı Mahallesi’nde üretimine devam eden sosyal tesis Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın talimatıyla sona erdi.

Lider Kaplan, 550 metrekarelik alanda üretimine devam eden sosyal tesisin düğün ve cemaat alanı, gelin odası, 1000 kişilik yemek alanı, yemek pişirme alanı, bulaşıkhane olarak mahallenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağını bildirdi. alan ve pazar yeri. vatandaşların hizmetinde olacağını belirtti.

Bıyıklı Sosyal Tesislerinin aynı zamanda birçok amaç için kullanılarak mahallenin ihtiyaç sahibi olduğu yerde pazar yeri olarak da hizmet vereceğinin altını çizen Lider Kaplan, “Bıyıklı Sosyal Tesisimiz hem pazarcılarımızı hem de mahalleye gelen vatandaşlarımızı koruyor. mahallemizde kurulan pazarda yazın güneşten, kışın yağmur ve çamurdan alışveriş yapılır. Korunması için pazar alanı olarak da hizmet verecek” dedi.

İnşaatı tüm hızıyla devam eden ve Bıyıklı Toplum Tesisleri’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte incelemelerde bulunarak eksiklikleri yerinde tespit eden Önder Kaplan, yaptığı açıklamada, “İlçe’de vatandaşlarımız için Sosyal Alan oluşturmaya devam ediyoruz. Mahallelerimizde” diyerek, “Mahallelerimizde vatandaşlarımız için Sosyal Alan oluşturmaya devam ediyoruz” diyen Demir, “İnşaatı devam eden tesisimizde denetimler yaparak, eksikliklerin giderilmesi ile ilgili gerekli talimatları alarak. “Bıyıklı Mahallemizin çehresi değişiyor. Mahallemizde ihtiyaç duyulan ve vatandaşlarımızın istekleri çerçevesinde başlattığımız sosyal tesislerimizle mahallelerimize değer katıyoruz.”

Vatandaşların taleplerini tek tek değerlendirerek aciliyet ve ihtiyaçlar çerçevesinde talepleri yerine getirdiklerini söyleyen Önder Kaplan, “Hiçbir talebe kayıtsız kalmıyoruz. Her ihtiyacı karşılamak için tüm birimlerimizle gece gündüz çalışıyoruz. İlçemizin, “Mesele olduğu için gruplarımız çalışmalarını yürüttüler ve biz de çalışmalara başladık. Düğün alanı ve topluluk alanından daha fazlasını karşılayacak bir sosyal tesis yapmaya karar verdik. İlçemize ve mahallemize hayırlı olsun” dedi. – AYDIN

gulsehir-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu