Haber

Batman Petrolspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay’ın sözleşmesi feshedildi

Batman Petrolspor, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay’ın sağlık sorunları nedeniyle temmuz ayında sözleşme imzaladıkları sözleşmenin karşılıklı olarak feshedildiğini duyurdu.

Geçtiğimiz sezon 2. Lig’den küme düşen ve yeni sezonda 3. Lig 2. Grupta mücadele edecek Batman Petrolspor, Süper Lig’de birçok takıma teknik direktörlük yapan 64 yaşındaki Mustafa Reşit Akçay ile sözleşme imzaladı. geçmiş yıllarda, temmuz ayında. Batman Petrolspor’dan yapılan açıklamada, ciddi sağlık sorunları yaşayan Akçay’ın sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiği belirtildi.

Açıklamada, “Mustafa Reşit Akçay’ın ikinci kamp dönemi sonunda yaşadığı ciddi sağlık sorunları nedeniyle sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Söz konusu karar, Mustafa Reşit hocamızın sağlık durumu dikkate alınarak alınmış bir karardır. Akçay ve kulübümüzün çıkarları. Kulüp olarak Mustafa “Reşit Akçay’a emekleri ve katkılarından dolayı teşekkür ediyor, kendisine acil şifalar diliyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yönetim Kurulumuz yeni teknik yöneticimizi bir an önce belirlemek için çalışmalara başladı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu